توافق نامه

مشترک گرامی قبل از ورود اطلاعات ملک مور دنظر خود به مفاد این توافقنامه توجه فرمایید:


1- معرفی ملک توسط مالک یا نماینده وی و یا توسط مشاورین املاک صورت می پذیردخواهشمند است در معرفی ملک مورد نظر خود دقت نمایید، درصورت خلاف واقع بودن اطلاعات ثبت شده مسئولیت آن بر عهده فرد سفارش دهنده و سایت ایران مهتا خواهد بود.


2- طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.


3- از آنجائیکه معرفی ملک توسط شما در فضای مجازی انجام می گردد لذا سایت ایران مهتا تعهدی در مقابل ادعای احتمالی اشخاص ثالث نخواهد داشت.


4- با ثبت ملک شما اطلاعات مربوط به آن به جهت استفاده عموم در معرض نمایش گذاشته می شود لذا سوء استفاده از اطلاعات موجود توسط اشخاص حقیقی و یا حقوقی مسئولیتی برای ایران مهتا نخواهد داشت.


5- هیچ یک از مشاورین املاک و یا سایر کاربران حق استفاده از فایلینگ های ایران مهتا به نفع خود نداشته ودر صورت احراز چنین خطایی پیگیرد قانونی ایران مهتا را در پی خواهد داشت.


6- چنانچه شما مشترک گرامی ، ملک غیر را به جهت فروش و یا هر گونه معامله دیگر اعم از رهن، اجاره ،معاوضه و... معرفی نمایید سایت ایران مهتا مسئولیتی نداشته بلکه حسب مقررات جزایی و مدنی ، معرفی کننده ملک در برابر مالک و صاحب حق اصلی و همچنین مراجع قضایی مسئول خواهد بود.


7- کلیه حقوق مربوط به این سایت برابر مقررات مرتبط با مالکیت فکری متعلق به شرکت ایران مهتا بوده و هر گونه تعدی به این حقوق مسئولیت قانونی را در پی خواهد داشت.


عبور شما از این مرحله به منزله قبول مفاد این توافق نامه می باشد. لطفاً دقت فرمائید.